×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۴ تیر - ۱۳۹۷  
true

پول و تجارت سایتی خبری تحلیلی درحوزه تخصصی اقتصاد است که تلاش می‌کند ضمن تولید اخبار و تحلیل‌های اقتصادی مرتبط با بازار ایران، فرآورده‌های خبری تولید شده در دیگر رسانه‌های رسمی داخل را بازنشر دهد و به عنوان یک پایگاه خبری نیازهای اطلاعاتی مخاطبان خود را برطرف سازد و باتوجه به اینکه فعالیت اقتصادی در ایران ارتباط نزدیکی با تحولات بازارهای جهانی دارد، پول و تجارت می‌کوشد مهمترین اخبارتحولات اقتصادی منطقه و جهان را نیز رصد و منتشر کند.

پول و تجارت بر آن است همه نیازهای اطلاعاتی، خبری و تحلیلی مرتبط با اقتصاد رابرای مخاطبان خاص و عام خود اعم از صاحبنظران عرصه اقتصادی، فعالان اقتصادی، سرمایه گذران و تولیدکنندگان، کارآفرینان و علاقه مندان سرمایه گذاری‌های خرد و کلان رافراهم آورد.

پول و تجارت بعنوان یک رسانه همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های اقتصادی ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. پول و تجارت به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

پول و تجارت یک پایگاه خبری ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولی و مالی فعالیت می کند.

شما می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت به نشانی [email protected] با ما در ارتباط باشید.

صاحب امتیاز و مدیر مسوول: اکبر زمانی

شماره مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات: ۷۴۵۱۴

تلفن: ۰۹۱۲۸۰۸۵۹۷۴ و ۰۹۱۹۴۷۷۲۰۶۹

true

true