×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷  
true
true
دعوت از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره بانک تجارت

پول و تجارت ، این بانک آگهی دعوت از داوطلبان به منظور عضویت در هیات مدیره بانک تجارت را منتشر کرد. متن این آگهی به شرح ذیل است :

آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره
     بانک تجارت (شرکت سهامی عام)
   شماره ثبت۳۸۰۲۷ شناسه ملی ۱۰۱۰۰۸۳۴۴۶۰
 در اجرای مفاد ماده ۶۱ اساسنامه بانک تجارت به اطلاع کلیه سهامداران محترم بانک می رساند ، از آنجائیکه انتخاب اعضای هیأت مدیره این بانک در سال ۱۳۹۸ در دستور کار می باشد. براین اساس اعضای هیأت مدیره می باید از میان اشخاص حقیقی سهامدار تعیین و انتخاب شوند و همچنین با عنایت به اینکه اسامی داوطلبان عضویت در هیأت مدیره می باید برای تائید صلاحیت به بانک مرکزی ج.ا.ا اعلام و پس از تائید برای رای گیری به مجمع مذکورارائه گردد. لذا از کلیه سهامداران داوطلب عضویت در هیأت مدیره که دارای شرایط احصاء شده در ماده ۶۳ اساسنامه بانک می باشند ، دعوت به عمل می آید حداکثر تا تاریخ ۱۳-۱۱-۱۳۹۷ با همراه داشتن مدارک ذیل به امور سهام بانک تجارت واقع در خیابان آیت اله طالقانیـ حد فاصل خیابان ولیعصر و خیابان حافظ ـ شماره ۴۰۲ ـ طبقه اول مراجعه نمایند.
مدارک لازم جهت ثبت نام :
۱- ارائه تائیدیه کتبی از سوی حداقل ۵درصد سهامداران بانک
۲- تصاویر شناسنامه وکارت ملی به همراه اصل آنها
۳- تکمیل فرم ثبت نام اعلام داوطلبی و ارائه مدارک مورد نیاز مندرج در فرم مذکور

 شایان ذکر است داوطلبان محترم برای آگاهی از شرایط عضویت در هیأت مدیره بانک تجارت (مفادماده۶۳اساسنامه بانک) به سایت اینترنتی بانک به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه نمایند .

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true