افزایش ۱۹۱.۳۵ درصدی شاخص کل بورس از ابتدای امسال - پول و تجارت
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۶ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
افزایش ۱۹۱.۳۵ درصدی شاخص کل بورس از ابتدای امسال

پول و تجارت ،  از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۳۳ روز معاملاتی تعداد یک هزار و ۹۱میلیارد و ۲۱۳میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۴۸۹۶هزار و ۷۳۵میلیارد ریال در ۱۰۹میلیون و ۷۲۶هزار و ۸۹۱دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۷۰۸میلیارد و ۳۵میلیون سهم به ارزش ۲۳۳۳هزار و ۱۳۳میلیارد ریال در ۴۹میلیون و ۸۲۰هزار و ۹۴۰نوبت در بازار اول؛ ۳۵۱میلیارد و ۶۴۰میلیون سهم به ارزش ۲۱۳۴هزار و ۲۸۹میلیارد ریال در ۵۸میلیون و ۷۶۸هزار و ۷۷۹نوبت در بازار دوم؛ ۱۴۵میلیون و ۷۰۰هزار برگه به ارزش ۱۰۱هزار و ۴۶۸میلیارد ریال در ۳۲هزار و ۵۸۴نوبت در بازار بدهی، ۲۱۷میلیون و ۶۵هزار قرارداد به ارزش ۲۱۷۲میلیارد ریال در ۱۲۶هزار و ۷۰۶نوبت در بازار مشتقه و ۳۱میلیارد و ۱۷۵میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۳۲۵هزار و ۳۸۶میلیارد ریال در ۹۷۷هزار و ۱۶۵نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تاکنون با ۳۴۱هزار و ۸۶۷واحد رشد، معادل ۱۹۱.۳۵ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۵۲۰هزار و ۵۲۶واحد رسیده است.

شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۲۳۶هزار و ۸۶واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۷۵۰هزار و ۹۸۱واحدی به ترتیب ۱۷۶.۳۶ و ۲۱۷.۵۷درصد افزایش داشته‌اند.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true