×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Saturday, 23 January , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 210 خبر
امروز تجلی دعاهای خوب یک مردم برای یک روز تقویم

پول و تجارت ، هدف از آفرینش ما انسان ها بعنوان اشرف مخلوقات کسب کمال بوده و کائنات و فرشتگان همیشه حاضر و ناظرند، اما این به درک و اعتقاد قلبی ماست که وقتی حاصل ژرفترین بخش جان و از سویدای دل عیان شود پاسخی مرتبط را گرفته و هرآنچه که بوده بر خواهد گشت .
وقوف به این مقدمه به طور حتم الهامات و پیام هایی را در زندگی مان عیان میکند. خواه در جایگاه تعیین کننده ی ساختار آن باشیم و چه در حوزه ی آن ساختار قرار گیریم. هرچند معتقدیم زمان و تاریخ و عمر و سن و گذشته و حال و آینده و ساعت و دقیقه و ثانیه ‌و سال و ماه و هفته و روز و … کلا هر آنچه معنی بخش قسمتی از ” گذری ” باشد که آن را تقویم می نامیم ، همه و همه در واقع میله های زندانی هستند که ما را در خود محبوس کرده اند (درست مشابه مکان و مشتقات آن) ولی در همین باور باید به تجمیع و کلونی انرژی و تمرکز افکار جمعی به یک تاریخ یا مکان خاصی توجهی خاص و البته با رویکرد علمی و متافیزیکی داشت . باز در مثال مکان باید به اماکن مقدّس و زیارتی اشاره داشت که عموما دارای انرژی و اتمسفر بسیار مطلوبی هستند چرا که در کنار ارتقای فضای مکانی آن بواسطه ی مقاصد زیارتی و پتانسیل شرعی و تقدّسی صاحب این فضیلت و تقدس، باید به تمرکز و تجمیع و همسویی انرژی هایی توجه کرد که با حضور جمعیت های زیاد عملا تموّجی از بی ریایی ، پاکی، آرامش و اعتماد را در فضای مورد نظر می پراکند . چرا که همه ی افرادیکه دقایق یا ساعاتی را در آن مکان سپری می‌کنند فارغ از کمالات درونی خویش، دعا میکنند . خطا کمتر به چشم می آید و یا اصلا رخ نمی دهد ‌ . همه نوع اداب رفتاری با هر فرهنگ و هر سنّ و سالی صرفا در پی یک مقصد زیارتی و اجابت نذورات خود در همان آداب و انجام نیایش و مناجات و شکرگزاری یا استعانت شفا و یا رفع مشکلاتشان هستند .

در کنار توّجهات خاص حضرت حق و ائمه اطهار ، که مثال خاص ما در ادای توضیحاتمان بود باد گفت به علت همین همسویی و همگرایی ست، که اجابت و بازتاب تمام خوبیها نماد ویژه ی از ویژه گی های این تمرکز دلها را در پی دارد.
واما امروز نیز از همین روزهاست .. برای همه ی کسانی که رندی اعداد را خوش یمن می دانند و کسانی که عدد ۹ را تعبیر و تفسیر می کنند و برای کسانی که اگر هم بی توجه به ارقام تقویمی باشند همواره دعاگو و خیر خواه هستند.
با استناد به مکتوبات مجلد و کتابهای خطی یا چاپی عدد ۹ بدین معنی است که تمام پیش نیاز های لازم برای دستیابی به اهداف زندگی تکمیل و آماده شکوفا شدن رویاها هستیم. . تأخیر در چنین مقوله ای جایز نیست و بر اساس تاکیدات تفاسیر موجود اکنون زمان مناسب برای برداشتن گامهای آغازین حرکت می باشد، به طوریکه حتی کوچکترین گام ها نیز مفید واقع خواهند شد. پس درنگ جایز نیست . و در مخلص کلام عدد ۹ تعبیر موفقیت و پرواز به سوی آسمان رویاهاست .
همین مقدار از خواندن و دانستن تعابیر مستند عدد ۹  کافیست که بدانیم امروز تموّجی از دعا برای کسب پیش فرض های ذکر شده حاصل از کثرت توّجه و همگرایی دعاهای مردم است. همانگونه که یک مکان زیارتی در ابعاد خود ، در برگیرنده فضایی حاکی از پاکی و تقدّس بود امروز به گستره ی ایران و همه ی اماکنی که معیارشان تقویم فارسی ست ، به پاسداشت رند ترین عدد قرن و با در نظر داشتن هویت عدد ۹ قطعا فضایی پر بار و پر از دعا و راز و و نیازی که قطعا توجهات صائب پروردگار را بدنبال دارد را در پیش رو داریم . حتما با من موافقید که همانگونه که حتی یک دقیقه پس از تحویل سال نو هرسال با دقیقه ی قبل از آن تفاوت محسوسی دارد و با نشاط تر و لطیف تر و خوش عطر تر است(که بواسطه همگرایی همه ی مردم و ارتعاش انرژی مثبت در سطح جامعه است) امروز نهمین روز از نهمین ماه نود و نهمین یال قرندحاضر نیست قطعا چنین است . پس التماس دعا

 

نوشته : حمید رضا سیّاح

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.