×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Sunday, 27 September , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
تحلیل قیمت بیت کوین و ۱۰ ارز دیجیتال برتر

پول و تجارت ، تام لی موسس شرکت مشاوره ای فاندسترت بار دیگر نظرات به شدت خوش بینانه خود در خصوص بیت کوین را بیان و پیش بینی کرد که طی ۶ ماه آینده، بیت کوین دستخوش افزایش قیمت ۲۰۰ درصدی می‌شود. طبق سخنان او، هرگاه بیت کوین به بالاتر از سطح میانگین متحرک ۲۰۰ روزه رسیده، افزایش قیمت ۱۹۷ درصدی طی ۶ ماه را ثبت کرده است. لی پیش بینی کرده است که هاوینگ آتی به عنوان محرکی برای این افزایش قیمت عمل کند.

اگرچه ممکن است هر اتفاقی در بازار ارزهای دیجیتال رخ دهد، اما ما معتقدیم که بیت کوین قبل از رسیدن به رکورد قیمت جدید باید از چندین سطح مقاومتی قابل توجه عبور کند.

بنابراین، معامله کنندگان باید مراقب باشند و تصمیمات آگاهانه و بدون اهداف دور از دسترس بگیرند. در ادامه به تحلیل نمودارها می‌پردازیم تا سطوح مهم را مشخص کنیم.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در تاریخ ۴ فوریه به کمتر از سطح حمایتی بین ۹۲۰۰ الی ۹۶۰۰ دلار کاهش یافت. هرچند خرس ها نتوانستند این روند را حفظ کنند. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها به خرید بیت کوین در کف قیمت ادامه می‌دهند. میانگین های متحرک صعودی و اندیکاتور RSI در محدوده مثبت نشان می‌دهند که گاوها امور را در دست گرفته اند.

امروز خریداران، قیمت بیت کوین را به نزدیک به بالای محدوده مورد نظر رساندند و قیمت جدید ۹۷۴۴ دلار را در سال ۲۰۲۰ ثبت کردند. عبور از محدوده قبلی، نشانه مثبتی است و نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین می‌تواند به سطح مقاومتی قوی ۱۰,۳۶۰ دلار برسد.

اگر خرس ها قیمت بیت کوین را به کمتر از میانگین متحرک تصاعدی ۲۰ روزه بر روی قیمت ۸۹۸۲ دلار کاهش دهند، روند کوتاه مدت ضعیف خواهد شد. در حال حاضر پیشنهاد می‌کنیم که معامله کنندگان از سفارش های استاپ لاس در وضعیت های خریدهای استقراضی بر روی قیمت ۸۲۰۰ دلار دست بردارند.

قیمت اتر

به نظر می‌رسد شرایط اتر مناسب و قوی است. گاوها در تاریخ ۴ فوریه در کف قیمت اقدام به خرید کردند و امروز قیمت این ارز دیجیتال را به بالاتر از سطح مقاومتی ۲۰۵.۹۶ دلار رساندند. اگر گاوها بتوانند این قیمت را حفظ کنند، احتمالا این آلتکوین با افزایش قیمت مواجه می‌شود.

این روند صعودی می‌تواند به سطح مقاومتی بعدی بر روی ۲۲۳.۹۹ دلار و ۲۳۵.۷۰ دلار برسد. هر دو میانگین های متحرک صعودی هستند و RSI نیز در محدوده خرید بیش از حد قرار داد. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها کاملا شرایط را در اختیار دارند. معامله کنندگان می‌توانند سفارش های استاپ را تا ۱۸۰ دلار ادامه دهند.

اگر گاوها نتوانند قیمت را بالاتر از ۱۹۷.۷۵ دلار حفظ کنند، قیمت اتر روند صعودی خود را از دست می‌دهد و با روند نزولی به کمتر از سطح حمایتی مهم ۱۷۳ دلار خواهد رسید.

قیمت XRP

قیمت XRP پس از جهش از میانگین متحرک تصاعدی ۲۰ روزه در تاریخ ۲ فوریه، در روند صعودی قرار دارد. این موضوع نشان می‌دهد که با افزایش قیمت، خرس ها دست از تلاش برمی‌دارند. روند صعودی میانگین متحرک ۲۰ روزه و قرار داشتن RSI در محدوده خرید بیش از حد نشان می‌دهند که گاوها امور را در دست دارند.

هدف بعدی در روند صعودی، قیمت ۰.۲۸۱۳۲ دلار است که هدف الگوی سر و شانه معکوس می‌باشد. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از این سطح حفظ کنند، می‌توان افزایش قیمت به ۰.۳۱۵۰۳ دلار را انتظار داشت.

اگر قیمت XRP از سطح کنونی کاهش یابد و به کمتر از ۰.۲۳۲۶ برسد، پیش بینی خوشبینانه ما محقق نخواهد شد. معامله کنندگان می‌توانند سفارش های استاپ را بر روی قیمت ۰.۲۳ دلار ادامه دهند.

قیمت بیت کوین کش

بیت کوین کش با روند صعودی شدید از سطح مقاومتی ۴۳۹.۰۴ دلار عبور کرده است. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها برتری خود را دیکته کرده اند. سطح مقاومتی جزیی ۴۴۰ دلار وجود دارد که در صورت عبور از آن، قیمت بیت کوین کش می‌تواند تا ۵۰۰ دلار برسد.

اگر گاوها نتوانند سطوح بالاتر را حفظ کنند، ممکن است قیمت بیت کوین کش به سطح حمایتی اخیر ۳۶۰ دلار کاهش یابد. عبور از این سطح حمایتی، روند قیمت را به نفع خرس ها تغییر خواهد داد.

قیمت بیت کوین SV

بیت کوین SV از خط حمایتی مثلث متقارن جهش داشته است و به ۳۰۳ دلار رسید. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها شدیدا در حال دفاع از این سطح هستند. گاوها در صدد افزایش قیمت به بالاتر از خط مقاومتی مثلث نیز خواهند بود.

در صورتی که گاوها موفق شوند، انتظار می‌رود که قیمت به ۳۳۷.۸۰ دلار برسد. بالاتر از این سطح امکان رسیدن به رکورد قیمت ۴۵۸.۷۰ دلار وجود دارد.

در مقابل، اگر قیمت بیت کوین SV از سطح کنونی کاهش یابد و به پایین تر از مثلث برسد، امکان کاهش قیمت به ۲۳۶ دلار وجود دارد. انتظار می‌رود که خریداران از این سطح حمایتی دفاع کنند.

قیمت لایت کوین

لایت کوین در تاریخ ۴ فوریه از سطح ۶۶ دلار جهش یافته است که نشانه مثبتی است. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها شدیدا در حال دفاع از این سطح هستند. اگر قیمت بالاتر از سطح مقاومتی ۷۳.۵۲۵۹ دلار حفظ شود، روند صعودی به ۸۰.۲۷۳۱ دلار امکان پذیر است.

پیش بینی می‌شود که خرس ها از سطح مقاومتی ۸۰.۲۷۳۱ دلار دفاع کنند. هرچند اگر روند صعودی باعث افزایش به بالاتر از ۸۰.۲۷۳۱ دلار شود، قیمت لایت کوین می‌تواند تا ۹۶.۴۳۹ دلار افزایش یابد.

اگر قیمت از سطح کنونی کاهش یابد و به کمتر از سطح حمایتی ۶۶.۱۴۸۶ دلار برسد، چشم انداز خوش بینانه و صعودی محقق نخواهد شد.

قیمت EOS

محدوده ۴ الی ۴.۵۴ دلار به سمت روند صعودی تبدیل شده است. این موضوع نشان می‌دهد که گاوها بر خرس ها مسلط شده اند و روند صعودی ادامه یافته است. سطح بعدی در روند صعودی، ۴.۸۷۹۱ دلار است.

انتظار می‌رود که خرس ها از سطح مقاومتی ۴.۸۷۹۱ دلار دفاع کنند. هرچند اگر روند صعودی باعث افزایش قیمت EOS به بالاتر از این سطح شود، افزایش قیمت به ۶ دلار امکان پذیر است.

تنها نکته نزولی در نمودار قیمت EOS، واگرایی منفی RSI است. اگر قیمت از سطح کنونی کاهش یابد، به نفع خرس ها خواهد بود.

قیمت BNB

گاوها در صدد حفظ قیمت بالاتر از سطح مقاومتی ۱۹ دلار هستند. در این صورت، قیمت BNB می‌تواند تا ۲۱.۸۰ دلار افزایش یابد. هر دو میانگین های متحرک به صورت صعودی می‌باشند و RSI در محدوده مثبت قرار دارد.

اگر قیمت نتواند بالاتر از ۱۹ دلار باقی بماند، بیانگر عدم تقاضا در سطوح بالاتر خواهد بود.

عملکرد قیمت BNB در سطح کمتر از میانگین متحرک تصاعدی ۲۰ روزه بر روی قیمت ۱۷.۷ دلار ضعیف خواهد شد و روند آن نیز نزولی شده و به سمت کمتر از ۱۶.۵۰ دلار پیش خواهد رفت. بنابراین معامله کنندگان می‌توانند سفارش های استاپ خود را بر روی وضعیت های خرید استقراضی در قیمت ۱۵.۹۰ دلار قرار دهند.

قیمت کاردانو

کاردانو (ADA) در صدد ادامه دادن روند صعودی است. اگر قیمت بالاتر از ۰.۰۵۹ دلار حفظ شود، افزایش قیمت به ۰.۶۵۲۲۹ دلار محتمل است. با وجود صعودی بودن میانگین های متحرک و قرار داشتن RSI در محدوده خرید بیش از حد، برتری با گاوها است.

احتمالا خرس ها از سطح مقاومتی ۰.۰۶۵۲۲۹ دلار دفاع خواهند کرد. هرچند اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از این سطح برسانند، می‌توان افزایش قیمت به ۰.۰۸ دلار را انتظار داشت.

اگر قیمت کاردانو کاهش یابد و به کمتر از ۰.۰۵۲ دلار برسد، نظرات صعودی منتفی خواهد شد.

قیمت تزوس

تزوس (XTZ) در تاریخ ۴ فوریه به روند صعودی برگشته است که فرصت خرید خوبی برای معامله کنندگان می‌باشد. این آلتکوین امروز افزایش قیمت خود را با روند صعودی شدید ادامه داده است.

اکنون قیمت تزوس می‌تواند به هدف ۳.۳۵ دلار برسد. هرچند بعید است که مستقیما به این هدف حرکت کند. قیمت تزوس ممکن است با سطح مقاومتی ۲.۵ دلار و پس از آن ۲.۹ دلار مواجه شود.

اگرچه سطح خرید بیش از حد RSI بیانگر روند صعودی قوی است، اما هم چنین نشان می‌دهد که این روند صعودی در کوتاه مدت بسیار شدید بوده است و امکان کاهش قیمت وجود دارد. کاهش قیمت به کمتر از ۱.۸۵ دلار باعث می‌شود پیش بینی های صعودی محقق نشود.