×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Friday, 4 December , 2020  .::.  اخبار منتشر شده : 8 خبر

براساس نظرسنجی انجام شده از سوی موسسه YouGov تنها حدود یک پنجم از مردم آمریکا درصورت در دسترس قرار گرفتن واکسن کروناویروس موافق تزریق واکسن این بیماری هستند.

نتایج این نظرسنجی نشان می دهد: اگر واکسن کروناویروس در ایالات متحده بدون هزینه در دسترس افراد قرار گیرد، ۵۸ درصد از افراد تزریق واکسن را مورد بررسی قرار می دهند اما منتظر می مانند تا تاثیر این واکسن در افراد دیگر مشخص شود.

تنها ۲۱ درصد از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی موافق هستند درصورت تولید واکسن کروناویروس این واکسن را دریافت کنند. این رقم در اواخر ماه جولای ۳۲ درصد بوده است. همچنین ۲۱ درصد تحت هیچ شرایطی موافق تزریق واکسن این بیماری نبودند که این رقم در ماه جولای ۱۷ درصد بوده است.

همچنین بیش از ۶۰ درصد از شرکت کنندگان معتقدند اگر واکسن کروناویروس در سال جاری تولید شود در ساخت آن عجله شده است. بیشتر جمهوری خواهان بر این باورند در دسترس قرار گرفتن واکسن در سال جاری یک دستاورد علمی است این درحالیست که تنها ۲۳ درصد دمکرات ها در این کشور چنین باوری دارند.

به گزارش اسپوتنیک نیوز، علاوه بر این، تنها ۵۴ درصد از مردم آمریکا به اطلاعات دقیق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در مورد کروناویروس اعتماد دارند. این آمار در ماه مارس ۸۶ درصد بوده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.